DUYURU NO: 2 HALİL ÖZAFŞAR’IN VEFATI
Ocak 1, 2017
Show all

DUYURU NO:1 DERNEK DUYURUSU

Harbiye 74 Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak göreve başladığımız Kasım 2016 tarihinden bugüne yaptığımız çalışmalar sonucu, tüm 1974 ailesi arkadaşlarımızın kullanımına açtığımız harbiye74.org web sitemizi 1 ocak 2017 tarihinden itibaren hizmetinize açmış bulunmaktayız. Bu tarihten itibaren tüm duyurularımızı bu site üzerinden yapacağız.

Arkadaşlarımızın kullanımına açtığımız web sitemiz ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte olup bazı bölümlerine şifre ile girilecektir. Şifre almak için dernek başkanı Abdurrahman İpek’e telefon veya mail ile bildirmeniz yeterli olacaktır. Sitemizi kullanırken siyasi görüşlerin dışında tamamen devremize yönelik haberleşmelerin olmasına özen göstermenizi önemle rica ediyorum.

Site ile ilgili veya diğer konulardaki görüşlerinizi mail ile bildirebilirsiniz. Sitemiz tüm arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.

Etkinlikler bölümüne seçtiğimiz fotorağları koydum. Bundan sonra ve daha önceki etkinlikleri zaman zaman siteye yükleyeceğim siteye konulmasını istediğiniz fotoğrafları (toplu etkinlikler ile ilgili)  yahoo sitesine koymanız halinde web sitesine taşınacaktır.

Üyelik aidatları 2017-2018 yılları için Genel Kurulun aldığı karar gereği aylık 10 TL ve yıllık 120 TL olmuştur. 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren tüm arkadaşlarımız aidatlarını iletişim sayfasındaki banka hesabına isim ve soyada yazarak yatırabilirler. Derneğe üyel olsun veya olmasın devremiz sayfasında ismi olan tüm arkadaşlarımızın aidatlarını yatırmalarını bekliyoruz.

Derneğe şu an kayıtlı üye sayımız 210’dur. Diğer arkadaşlarımızda derneğin doğal üyesidir. Üyelik kaydı olmayan arkadaşlarımızı da üyelik formunu doldurarak derneğe ve siteye üye olmaya davet ediyorum.

Tüm arkadaşlarımızın, muhterem eşlerinin ve yakınlarının yeni yılını en samimi duygularımla kutluyorum. Yeni yılın sağlık ve mutluluk getirmesi dileğiyle.

Abdurrahman İpek

Harbiye 74 Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı

 

15 Comments

 1. M. Tarık Özyılmaz dedi ki:

  Merhabalar,
  Site çok güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.
  2017’nin ulusumuza, sevgili devre arkadaşlarımıza, herkese gönüllerince günler getirmesini dileriz.
  Selamlar ve saygılar.

 2. Ahmet Azmi Mallı dedi ki:

  Derneğimizin hayırlı olmasını dilerim. Yeni yılınızı kutlar tüm dernek yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim.Bu vesile ile tüm 74 ailesine esenlik dolu günler temenni ederim.Selam ve saygılar.

 3. ibrahim İDİL dedi ki:

  sevgili arkadaşım abdurrahman,
  emeğinize sağlık.çok faydalı olacağına ve gelişeceğine inandığım site olacağı kesin. tabii ki
  çok eksikler ve hatalı yazımlar var.(isim,tarih vb. gibi)kısa zamanda düzeleceğine inanıyor ve
  başarılarınızın devamını diliyorum.ayrıca bilgi ve belge yönünden yardıma ihtiyaç duyarsanız
  desteğe hazırım.

 4. Celalettin Ayhan dedi ki:

  Gözattığımda başkanlar listesinde eksiklik var ayrıca bazı ad ve soyadlar yanlış bu gerekçelerle ilk kullanıcılardan biri olayım.Uzun sağlıklı birlikteliğimizde kullanma umudumla

 5. Ahmet GÖKRÜKLÜ dedi ki:

  Teşekkürler. Emeklerinize sağlık.
  Gökrüklü ailesi olarak herkese güzel günler diliyoruz.
  Ülkü-Ahmet Gökrüklü

 6. Cüneyt Mumcular dedi ki:

  1- Devremiz ve Üyelerimiz başlıkları altındaki isim listelerinde eksiklikler (atlamalar) var. Ayrıca bazı isimler yanlış yazılmış.
  2- İyileştirici Bilgiler ve Öneriler başlığı altında neden dernekle ilgili sorular var?

 7. Cüneyt Mumcular dedi ki:

  Öneriler bölümü çalışmıyor.

 8. Nevzat KUTLU dedi ki:

  Site hem güzel hem de anlaşılır olmuş. Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

 9. Pelin dedi ki:

  Merhaba
  Halil ÖZAFŞAR ‘ın kızı Pelin ÖZAFŞAR babamın vefatına yönelik dava devam etmektedir .
  Karşıdan karşıya geçerken araçın çarpması sonucu vefat bilgisini nasıl yazarsınız kimden teyit ettiniz karşıdan karşıya geçme durumu yok ilk ağızdan aktarayım dava devam etmekte olup sanık bilirkişi raporunda asli kusurlu çıkmış olup dava devam etmektedir .
  Babam mevcut ikamet ettiği adrese gelirken ki karşıya geçmesini gerektirecek bir durumun olmadığı hatta kaldırıma yakın yerde trafik kurallarını hiçe sayan sorumsuzca davranışlarda bulunan hız limitlerine uymayan aracı muayeneden geçmeyip aracı trafikten men edilmiş olmasına karşın yola çıkan kişi tarafınca ölümüne sebep olunmuştur .
  Şuan asli kusurlu bilirkişi raporuna göre karşı taraf çıkmıştır ..
  Acilen karşıdan karşıya geçerken şeklindeki ifadenizi değiştirin halen dava devam ediyor ve çok hassas ve yorucu süreçten geçiyoruz …
  Babam Halil ÖZAFŞAR Aydınlı mezarlığına defnedilmiştir …
  Rahmetli babam Halil ÖZAFŞAR dikkatli ve çevresinede uyarı ve ikazları olan duyarlı bir adamdı güvenlik müdürü olarakta çalışmıştır …

  Ne yazık ki ben bunu bugün farkediyorum 8 aydan fazla süredir bu yanlış bilginin yer alması canımı sıktı ve acıttı

  Pelin ÖZAFŞAR tel no: 05362991314

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Yazılım