DUYURU NO:38 İDEF-2017 FUARI
Mayıs 11, 2017
DUYURU NO: 40 DEVRE YÜZÜĞÜ YAPTIRACAKARIN LİSTESİDİR
Temmuz 27, 2017
Show all

DUYURU NO:39 DERNEK YÖNETİMİ DUYURUSU

Harbiye-74 Kültür ve Dayanışma Derneği olarak amacımız; tüm devre arkadaşlarımıza ulaşmak, dertlerine ortak olmak ve sevinçlerinde mutluluklarını paylaşmaktır.

Bu maksatla 1989 yılında arkadaşlarımızın büyük gayretleri ve özverisi ile kurulan bu Dernek tüm devre derneklerine örnek ve bugüne kadar yaptığı uygulamalar ile takdir toplamış olup halen gıpta ile bakılan ve takip edilen bir Dernek’tir.Bu safhadan sonra hiçbir güç ve kuvvet bizim  74’lü ruhumuzu birlik ve bereberliğimizi  saygı ve sevgimizi bozamaz.

   Son bir hafta içinde gelişen olumsuzluklar  ve gurup içindeki uygunsuz davranışlar, aşağıda uyacağımız kurallar çerçevesinde hiç kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde aramızdaki iletişimi sağlamamız halinde bir daha yaşanmayacağını umuyorum.

                 WATSAP HARBİYE-74 DERNEK HABER PORTALI

1.Bu watsap gurubu Harbiye74.org web sitesinin resmi telefon haberleşme ve iletişim portalıdır.Amaç sizlere en kısa zamanda ulaşmak ve bize ulaşan bilgileri kesintisiz aktarmaktır.

2.Yapılacak duyurular ve yazılacak yazılar Dernek Yönetimi tarafından yazılacak olup sizlerin telefonlarınıza fazla mesaj yüklemeden ve gereksiz rahatsızlıklara olanak vermeden kısa bildirimler yapılmaya çalışılacaktır

3.İstirahat zamanına denk gelen Gece  2200 ve gündüz 1000 saatleri arasında olmak üzere Duyuru ve yazı yazımı yapılmayacaktır.(Çok ail durumlar hariç)

4.Yapılacak duyuru, yazı ve bilgilendirmelerde kişilerin telefon numaraları yazılacak olup arkadaşlarımız tarafından verilen numaraya yorum ve temenniler ilgilendiren kişiye doğrudan yapılacaktır.Bu gurup portalından cevap yazımı yapılmayacaktır.Mesaj yoğunluğunun önüne geçmek açısından bu konu çok önemlidir.

5.Dernek Yönetimini bilgilendirmek üzere verilecek haber ve bilgiler ilgili kişi tarafından Dernek Telefonuna(0.541 323 0223) veya Dernek Yönetiminden herhangibir arkadaşımızın özel telefonuna mesaj çekilerek veya sesli olarak bildirecektir.

6.Arkadaşların birbirleriyle kendi aralarındaki yazışmaları herhangibir sosyal bir  olayı paylaşması veya ilginç video, yorum ve görselleri (geyik tabir edilen) KAL-71 ve KHO-74 Watsap gurubundan yapmaları ve dolayısıyla  bu guruptaki önemli duyuruların  kaçırılmasının ve bilgi kirliliğinin  önüne geçilecektir.

7.KAL-71 ve KHO-74 Watsap Haberleşme portalına katılmak isteyen arkadaşlar bu gurubu daha önceleri kurmuş olan Ahmet GÖKRÜKLÜ’yü(0.535 667 3694) arayarak veya mesaj atarak katılma isteğini iletebilirler.

8.Watsap Harbiye-74 gurubunda halen 156 arkadaşımız kayıtlıdır.Son hafta içinde aşırı mesaj yoğunluğundan ve gereksiz atışmalar yüzünden ayrılmış olan arkadaşlarımızın,  aşırı mesaj trafiğinden rahatsız olmayacaklarını düşünerek tekrar guruba katılmalarını  Dernek duyurularını almalarını ve birinci parağrafta belirtilen amacın sağlanmasına  katkıda bulunacaklarını düşünüyorum ve bekliyorum.

9.Bu yazdığım tedbirlere ve önerilere ilave katkısı olacak veya şu madde uygun değil şöyle düzeltelim diyerek arkadaşlarımın fikirlerini ve önerilerni Dernek telefonuna veya benim özel telefonuma(0.532 410 4918) mesajla bildirmelerini bekliyorum.

10.Bundan sonra Harbiye-74 Watsap gurubunda bilgi kirliliği olmaması ve hiçbir arkadaşımızı mesaj yoğunluğu ile rahatsız etmemek adına yukarıda maddeler halinde belirttiğim hususlara tüm arkadaşlarımın hassasiyet göstereceklerine ve konu üzerinde duracaklarına inancım tamdır.

NOT:Yukarıdaki yazı  Harbiye74.org web sitesi Yahoo mail ve Facebook ‘da da yayımlanmıştır.Harbiye 74 Watsap gurubundan okuyamayanlar bu sitelerden takip edebilirler.Tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunar önümüzdeki günlerin sağlık ve mutluluklar getirmesi dileğiyle.

                                                                                                              Abdurrahman  İPEK

                                                                                                              Dernek  Başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Yazılım