DUYURU NO :72 SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ’NİN AÇILIŞI

DUYURU NO:71 SERDAR BAĞ’IN TORUNU ALİ EYMEN DOĞUMU
Aralık 21, 2017
DUYURU NO:73 HAŞİM KARA’NIN AİHM ‘DEKİ MAHKEMESİ HAKKINDA
Aralık 30, 2017
Show all

DUYURU NO :72 SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ’NİN AÇILIŞI

 

 

22  ARALIK   1977  YILINDA DAHA ÜSTEĞMEN  İKEN     ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU  YİTİRDİĞİMİZ DEĞERLİ ARKADAŞIMIZ SAİT YILMAZ‘IN VEFATININ 40 NCI YILINDA  ADINI ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK  VE SONSUZA DEĞİN HATIRLAMAK ADINA DOĞDUĞU  MALKARA/BALABANCIK  KÖYÜ İLKÖĞRETİM  VE ORTAOKUL’UNDA ‘‘SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ’‘ YAPILMASI KONUSU HARBİYE-74 KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULUNUN  20 KASIM 2017 TARİHİNDE  YAPTIĞI TOPLANTIDA GÜNDEME ALINMIŞ OLUP OY ÇOKLUĞU İLE  VEFATININ 40 NCI YILI  OLAN 22 ARALIK 2017 CUMA GÜNÜ KÜTÜPHANE AÇILIŞININ YAPILMASI KARARI ALINMIŞTIR.

KONU TÜM DEVRE ARKADAŞLARIMIZA İLETİŞİM KANALLARINDAN DUYURULMUŞ VE İLK GÜNDEN İTİBAREN ARKADAŞLARIMIZIN  YOĞUN DESTEĞİNİ ARKAMIZA ALARAK  ÇALIŞMALARA HIZLA BAŞLANMIŞTIR. ÖNCE MALKARA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VE KAYMAKAMLIKLA GÖRÜŞÜLMÜŞ OLUP ADININ ‘‘SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ” OLMASI KONUSUNDA PROTOKOL İMZALANMIŞTIR.. DAHA SONRA BU ŞEKİLDE KÜTÜPHANE YAPIMINDA TECRÜBESİ OLAN H.ZEKİ SUNGUR BAŞTA OLMAK ÜZERE  DİĞER BİLGİ VE TECRÜBESİ OLANLAR İLE VE EĞİTİMCİLERLE GÖRÜŞÜLMÜŞTÜR.12ARALIK 2017 GÜNÜ ABDURRAHMAN İPEK VE NEJAT BİLGEN İLE BİRLİKTE BALABANCIK KÖYÜNE GİDİLMİŞ VE OKUL MÜDÜRÜ PELİN GÜL VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ İLE GÖRÜŞÜLMÜŞ VE DAHA SONRA GARNİZON VE 95 NCİ ZH. TUG. K. TUĞG. ERDEM MURAT TATLI ‘NIN DESTEKLERİ ALINMIŞTIR.

KÜTÜPHANE İÇİN GEREKLİ OLAN RAFLAR VE DOLAPLAR DEVRE ARKADAŞIMIZ YÜCEL KORUCU’NUN HALEN ÇALIŞTIĞI AHŞAP FABRİKASININ DESTEĞİ ALINARAK MALİYET FİYATINA TEKİRDAĞ’DA HAZIRLATILMIŞ VE BALABANCIK KÖYÜNE GÖNDERİLMİŞTİR.AYNI ŞEKİLDE SANDALYELER TEKİRDAĞ’DAN TEMİN EDİLMİŞ OLUP BU KONUDA ALİ KORKMAZ ARKADAŞIMIZIN DESTEĞİ ALINMIŞTIR.KÜTÜPHANENİN MASA ,STOR PERDELERİ VE BİLGİSAYAR MASASI MALKARA’DAN TEMİN EDİLMİŞ OLUP BU KONUDA MALKARA BELEDİYESİ ESKİ ZABITA MÜDÜRÜ ALİ YILMAZ’IN YARDIMLARI OLMUŞTUR.

14 ARALIK  2017 PERŞEMBE GÜNÜ YÖNETİM KURULU BŞK. ABDURRAHMAN İPEK , YÖNETİM KURULU  ÜYESİ VOLKAN  ÖZARSLAN VE YÜCEL KORUCU’NUN ÇALIŞTIĞI AHŞAP FABRİKASINDAN  TEMİN ETTİĞİ MONTE USTALARI İLE  BİRLİKTE  MALKARA/BALABANCIK’A GİDİLEREK DAHA ÖNCE HAZIRLANMIŞ OLAN KİTAP RAFLARININ MONTESİ TAMAMLANMIŞTIR.ARKADAŞIMIZ SÜHA ÇİLMİ TARAFINDAN  BAĞIŞLANAN  ELEKTİRİK MALZEMESİ VE FLORANS LAMBALAR  İLE DERNEK TARAFINDAN ALINAN ATATÜRK RESMİ .GENÇLİĞE HİTABE ,İSTİKLAL MARŞI VE KARAKÖY YÜKSEK KALDIRIMDA  CÜNEYT MUMCULAR İLE BİRLİKTE HAZIRLATTIĞIMIZ  PİRİNÇ LEVHALAR  95 NCİ ZIRHLI TUGAY K.LIĞI EKİPLERİNCE  YERLERİNE MONTE EDİLEREK KÜTÜPHANE FİZİKİ ANLAMDA HAZIR HALE GETİRİLMİŞTİR.

22 ARALIK 2017 CUMA GÜNÜ İSTANBUL’DAN SAAT 0900’ DA HAREKET EDİLEREK AŞAĞIDA İSİMLERİ YAZILI ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÖNCE RAHMETLİ ARKADAŞIMIZI MEZARI BAŞINDA  AİLE FERTLERİ( ABLASI NİMET YILMAZ -AĞABEYİ RECAİ YILMAZ VE KUZENLERİ) VE MALKARA HALKINDAN YAKIN AKRABALARI İLE İSMAİL ARSLAN’NIN KARDEŞİNİN   KATILIMIYLA  ZİYARET EDİLMİŞ OLUP GÖREVLİ İMAMIM DUASI EŞLİĞİNDE  RUHUNA FATİHA OKUNMUŞTUR.

 

 

 

 

 

AYNI GÜN  SAAT 1430’DA KÜTÜPHANE AÇILIŞINI YAPMAK ÜZERE BALABANCIK KÖYÜNE GİDİLMİŞTİR AÇILIŞA  MALKARA KAYMAKAMI ERHAN KARAHAN- 95 NCİ ZIRHLI TUGAY K. TUĞG. ERDEM MURAT TATLI-MALKARA BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ALİ İHSAN USLU- İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ALİ SARAÇ – MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MD.LERİ- İLÇE JANDARMA K. BNB. MURAT KIZILTAN-İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ SERTAN TOPKAYA – BALABANCIK İLKÖĞRETİM OKULU VE ORTAOKULU MÜDÜRESİ PELİN GÜL -SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ NURAN BAŞKÜTÜK,ERSAN TEPE -MALKARA BELEDİYESİ DAİRE MÜDÜRLERİ-BALABANCIK MAH. MUHTARI RIDVAN ADANALI-SAİT YILMAZ’IN  YAKINLARI  -BASIN MENSUPLARI- ÖĞRETMELER- ÖĞRENCİLER VE ÇOK SAYIDA VATANDAŞ KATILMIŞTIR.

 

DEVREMİZİ TEMSİLEN AÇILIŞA  KATILAN ARKADAŞLARIMIZ:

 

 •     YURDAER                OLCAN           (İSTANBUL)
 •     LÜTFİ                        OBUZ             (İSTANBUL)

*       ÜNAL                        ÖZKÖSE       (ÇORLU)

*       ABDURRAHMAN   İPEK             (İSTANBUL)

*       NEJAT                       BİLGEN       (İSTANBUL)

*       VOLKAN                   ÖZARSLAN  (İSTANBUL)

*       CELALETTİN           AYHAN         (İSTANBUL)

*       İ.HAKKI                    TAŞER          (BURSA )

*       AHMET                     ATAM            (ALANYA)

*       FEHMİ                      GÜLCAN       (ANTALYA)

*       İBRAHİM                 DAMARLI     (ANKARA)

*       TULGA                      TUNCALI      (TEKİRDAĞ)

*       ÖMER                       AYDIK            (ÇORLU)

*       ERKAN                     AYBUDAK      (ÇORLU)

*       ALİ                            KORKMAZ      (TEKİRDAĞ)

*       BEDRİ                      BULUT             (TEKİRDAĞ)

*       SERDAR                  BAĞ                   (ANKARA)

*       İBRAHİM                DAMARLI        (ANKARA)

*       HÜSEYİN               ARTUT              (İSTANBUL)

*       SADETTİN             TEZCAN            (İSTANBUL)

*       CÜNEYT                  MUMCULAR   (İSTANBUL)

*       UĞUR                      KIVILCIM         (İSTANBUL)

 •     VECDET                  ÖZKARDEŞ       (İSTANBUL)
 •     MUSTAFA              GÜMÜŞ               (İSTANBUL)
 •     TAHSİN                  MERİÇ                 (İSTANBUL)
 •     TAHSİN                  BAYRAKTAR      (İSTANBUL)
 •     CENGİZ                  BAŞTUHAN        (İSTANBUL)
 •     TAYFUN                 UZUN                   (İSTANBUL)
 •     ŞAHİN                    EROL                     (İSTANBUL)
 •     ŞÜKRÜ                   ŞAHİN                   (İSTANBUL)
 •     A.SERDAR             ÖNAL                     (İSTANBUL)
 •    BAHATTİN             OKUTAN                (İSTANBUL)

 

SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ’NİN AÇILIŞI İLE İLGİLİ  DERNEK ADINA YAPTIĞIM KONUŞMA;

 

SAYIN KAYMAKAMIM,GARNİZON KOMUTANIM, BELEDİYE BAŞKANIM,SEVGİLİ MİSAFİRLER,DEĞERLİ DEVRE ARKADAŞLARIM,EĞİTİM CAMİASININ FEDAKAR ÖĞRETMENLERİ VE KIYMETLİ ÖĞRENCİLER.

BUGÜN BUNDAN TAM 40 YIL ÖNCE ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU KAYBETTİĞİMİZ DEĞERLİ ARKADAŞIMIZ ”SAİT YILMAZ”IN ANISINI DOĞDUĞU KÖYÜN OKULUNDA YAŞATMAK ADINA,

1974 YILI KARA HARP OKULU MEZUNU SUBAYLARLARIN KATKILARIŞ HARBİYE-74 KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN ÖNCÜLÜĞÜNDE,İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜN İZNİ ,SAYIN KAYMAKAMIMIZIN OLURU VE GARNİZON KOMUTANIMIZIN YARDIMLARIYLA; SİZ SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİN HİZMETİNE AÇTIĞIMIZ ”SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ” HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.

BİZLER 1974’LÜ SUBAYLAR OLARAK ,BU GÜNE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA   EĞİTİME KATKILARIMIZ DEVAM EDECEKTİR.

ÇÜNKÜ  BİZLER;

ÖMRÜNÜN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜNÜ SAVAŞ MEYDANLARINDA VE ÇEŞİTLİ CEPHELERDE GEÇİRMİŞ BULUNAN BÜYÜK İNSAN,BÜYÜK ÖĞRETMEN VE EN BÜYÜK BAŞKOMUTAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK‘ÜN ÇİZDİĞİ YOLU TAKİP EDEN VE O’NUN YETİŞTİĞİ OKULDA FEYZ ALMIŞ BİREYLERİZ.

GÖSTERDİĞİ IŞIKLI VE AYDINLIK YOLDA İLERLEDİĞİMİZDE ,BU YOLUN SAĞI VE SOLUNDA DAİMA O’NUN ESERLERİNİ VE EĞİTİM ADINA YAPTIKLARINI GÖRÜYORUZ.İŞTE GÖRDÜĞÜMÜZ EĞİTİM ÇALIŞMALARINDAN BAZILARI;

1. 1915 YILINDA ÇANAKKALE’DE SAVAŞIN EN HEYACANLI DÖNEMİNDE GECE MUM IŞIĞINDA ÇALIŞMA MASASINDA LATİN HARFLERİNİN ŞABLONUNU HAZIRLAMIŞ OLMASI;

2.SİVAS KONGRESİNİN TOPLANDIĞI GÜNLERDE AMERİKALI GAZETECİ MİSTER BRAUN’A VERDİĞİ DEMEÇTE;

”TÜRK HALKI İYİ BİR EĞİTİM GÖRMELİDİR.EĞİTİM OKUL DEMEKTİR.TÜRK KÖYLÜSÜNÜN PEK AZI OKUR YAZARDIR.ANCAK YENİLİKLERE İSTEKLİDİR VE ÇOCUKLARINININ İYİ BİR EĞİTİM ALMASINI İSTEMEKTEDİR.” DİYEREK EĞİTİME VERDİĞİ ÖNEMİ GÖRÜYORUZ.

3.  SAKARYA SAVAŞININ BAŞLADIĞI TARİHLERDE 15-21 TEMMUZ 1921 DE ”BİRİNCİ MUALLİMLER KONGRESİNİ ”AÇMIŞ OLMASI

4.  İZMİR’İN KURTULUŞUNDAN SONRA ETRAFINA TOPLANAN  YABANCI GAZETECİLERİN;

”SAYIN PAŞAM VATAN KURTULDU BUNDAN SONRA NE YAPACAKSINIZ PADİŞAH MI? YOKSA HALİFE Mİ? OLACAKSINIZ” SORUSU ÜZERİNE VERDİĞİ CEVAP;

”BEN MAARİF VEKİLİ OLACAĞIM” DEMESİ

5.   CUMHURİYET KURULDUKTAN SONRA 1924 YILINDA İLK KURDUĞU MESLEKİ VE SOSYAL BİRLİĞİN ”MUALLİMLER BİRLİĞİ”NİN OLMASI  VE BURADA ÖĞRETMENLER HİTABEN;

”ÖĞRETMENLER YENİ NESİL SİZİN ESERİNİZ OLACAKTIR.ESERİNİZİN KIYMETİ YAPTIĞINIZ FEDAKARLIĞIN DERECESİYLE ORANTILIDIR”. DEMESİ

6.  PROF.DR. SADİ IRMAK ”ATATÜRK’TEN ANILAR” KİTABINDA ATATÜRK’ÜN EN MUTLU OLDUĞU ANIN KARA TAHTA KARŞISINA GEÇTİĞİ  VE HALKINI EĞİTMEYE ÇALIŞTIĞI ANDIR DİYE BAHSETMESİ.EĞİTİM

YUKARIDA ÇOK AZINDAN BAHSEDEBİLDİĞİM ATATÜRK’ÜN EĞİTİM ÇALIŞMALARININ IŞIĞI ALTINDA ; DERNEK OLARAK EĞİTİME KATKIDA BULUNMAKTAN VE YARDIMCI OLMAKTAN DOLAYI MUTLU OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTERİM.

HAZIRLANAN BU MÜTEVAZİ KÜTÜPHANEDEN FAYDALANACAK OLAN SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZİN GELECEKTE İYİ BİR İNSAN, İYİ BİR VATANDAŞ VE İYİ BİR EĞİTİMCİ OLMALARI KONUSUNDA KENDİLERİNE ÖNCÜLÜK EDECEK VE YOL GÖSTERECEK OKULDA GÖREV YAPAN  BAŞTA OKUL MÜDÜRESİ PELİN GÜL OLMAK ÜZERE TÜM ÖĞRETMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM.

 

BU KONUŞMA METNİNİ VE GÖRSELLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKTE BULABİLİRSİNİZ.

www.malkarasonhaber.com

SAİT YILMAZ KÜTÜPHANESİ”NİN YAPILMASI AMACIYLA DERNEĞE MADDİ KATKIDA BULUNAN  DEVRE ARKADAŞLARIMIZ(LİSTE PARA YATIRMA SIRASINA GÖRE DÜZENLENMİŞTİR.)

*            LEVENT       PATER                                                         80 TL.

*           ERTUĞRUL  OĞUZ                                                          50  TL.

*           İSMAİL        TEMEL                                                        250 TL.

*          ŞAHABETTİN    HARTEVİOĞLU                                 200  TL.

*          LÜTFİ   OBUZ                                                                    200 TL.

*          SÜHA     ÇİLMİ                                                                  500 TL.

*          FERHAT       KALAÇ                                                          100  TL.

*         YAVUZ           TÜRELİ                                                         250  TL.

*         DR.  ORHAN        YILMAZ  (SAİT’İN KARDEŞİ)          500  TL.

*         CENGİZ          BAŞTUHAN                                                 250  TL.

*         ERHAN           GÜDER                                                         500  TL.

*         VEHBİ    KARABIYIK                                                          380  TL.

*         NECATİ    GÜNEY                                                                250  TL

*         HÜSEYİN       ATAKAN                                                       300   TL.

*         SERDAR      ÇAMLISOY                                                      150    TL.

*          RECEP    ÖZMEN                                                                250   TL.

*           ERDAL        GÜVENÇ                                                           60  TL.

*          M.KEMAL     GÜR                                                                100   TL.

*           İ.HAKKI         TAŞER                                                          200  TL.

*      BEHİÇ  ASLAN (MERHUM İSMAİL ASLAN’IN OĞLU ) 100  TL.

*           METİN   ATASOY                                                                1180    TL.

*            ERKAN  AYBUDAK                                                             500  TL.

*            İBRAHİM   ALTINSOY                                                      1000  TL.

*             DOĞAN      KESKİNTEPE                                                  200  TL.

*            MEHMET       CENGİZ                                                           50  TL.

*           HÜSEYİN         ARTUT                                                          100   TL.

*             CELALETTİN   AYHAN                                                       120  TL.

*             SALİH ZEKİ  ÇOLAK                                                           500 TL.

*      MÜJGAN  ARTUT( ÖĞRT HÜSEYİN ARTUT’UN KARDEŞİ) 50  TL.

*               TULGA      TUNCALI                                                             80  TL.

                                      TOPLAM                                                        ———-                 

                                                                                                               8.450 TL.

 

KÜTÜPHANENİN FİZİKİ ORTAMININ HAZIRLANMASI İÇİN YAPILALAN MASRAFLAR:

 *     KÜTÜPHANE RAFLARI YAPIMI VE MONTE (İŞÇİLİK DAHİL)                                  2.500 TL.

    KÜTÜPHANE    MASASI                                                                                                          1.000 TL.

    SANDALYE     12 ADET                                                                                                                 960 TL.

*     PENCERELER    PERDE   YAPIMI                                                                                              650 TL.

 *    ATATÜRK FOTOĞRAFI, GENÇLİĞE HİTABE VE İSTİKLAL MARŞI LEVHALARI       236 TL.

 *     PİRİNÇ  LEVHALAR  3 ADET                                                                                                      531 TL.

 *     BİLGİSAYAR    MASASI                                                                                                                 100 TL.

 *     SAİT YILMAZ’IN FTOĞRAFI ÇERÇEVE DAHİL                                                                         60 TL.

*    ULAŞIM     GİDERLERİ                                                                                                            1.718.95 TL.

  DİĞER GİDERLER (MUHTELİF)                                                                                               60.98 TL.

TOPLAM——————-                                                                                                                  ————–

                                                                                                                                                             7.816.93 TL. 

NOT:1).  KÜTÜPHANE  ODASININ   TAMİRAT, BADANA VE BOYASI 95 NCİ ZH.TUGAY  K.LIĞINCA                             YAPILMIŞTIR.

          2). KÜTÜPHANE TAVAN AYDINLATMA LAMBALARI   SÜHA ÇİLMİ  TARAFINDAN           

                 KARŞILANMIŞTIR. 

         3). KÜTÜPHANE    4500 ADET   KİTAP   KAPASİTELİDİR.ŞU ANA KADAR 4000 AD. CİVARINDA                       KİTAP BAĞIŞI YAPILMIŞTIR.

 4). KÜTÜPHANEYE KONULAN BİLGİSAYAR YURDAER OLCAN ARKADAŞIMIZ TARAFINDAN           

HİBE EDİLMİŞTİR.

 

  KİTAP BAĞIŞINDA BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN İSİM LİSTESİ AŞAĞIDADIR:

* İZMİR’DEN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

–  H. ZEKİ    SUNGUR

 

 • MANİSA’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:
 • ALİ  ŞAHİN

*  ALANYA’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

–    AHMET   ATAM

*  ANTALYA’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

–   KENAN ERGİNER

 *  ANKARA’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

 • ORG. YAŞAR GÜLER (KARA KUVVETLERİ KOMUTANI)

–  E.YAVUZ   TÜRELİ

–   NEZİH    İNSEL

–   İLHAN     İŞLER

–   SALİH ZEKİ ÇOLAK

–   NEVZAT     KUTLU(KENDİ YAZDIĞI KİTAPLAR)

–   BAHATTİN    ADIGÜZEL(KENDİ YAZIĞI KİTAPLAR)

–    AHMET    AYÖZ

 • MEHMET CENGİZ
 • MUAZZEZ   İŞLER(İLHAN İŞLER EŞİ)
 • İSMAİL    ERCAN
 • M.SAİT UYSAL
 • YAVUZ  DOĞUTEPE
 • ALİ  ÇAMURCU(75’Lİ SUBAY)
 • ANITKABİR KOMUTANLIĞI
 • HERKESE HERYERDE KİTAP PLATFORMU
 • ERDEM SADİ

*   BURSA’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

– İ.HAKKI  TAŞER

*ÇORLU’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

 • DENİZ  ÖZTUNALI
 • ÜNAL  ÖZKÖSE
 • ÖMER  AYDIK
 • ERKAN  AYBUDAK

*  İSTANBUL’DAN KİTAP BAĞIŞINDA BULUNANLAR:

– OKAN  SUNAT

–  SADIK   KÖSTERELİ

–    BÜLENT    ÇEHRELİ

–    İBRAHİM   İDİL

–  M. ATA  NUROĞLU

–   TAYFUN     UZUN

–   BAHATTİN   OKUTAN

–   CİHANGİR    AKŞİT(KENDİ YAZDIĞI KİTAPLAR)

–   CUMHUR  GÖKSOY

–   ÖZGE     ATAV  (ABDURRAHMAN İPEK KIZI)

–   DEFNE   ATAV(ABDURRAHMAN  İPEK TORUNU)

–   TÜRK TELEKOM   ÇALIŞANLARI (İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ)

–    İŞBANKASI   KÜLTÜR  YAYINLARI

–    İŞBANKASI ZİVERBEY  ŞUBE ÇALIŞANLARI

–    ŞULE- VOLKAN    ÖZARSLAN

–    ABDURRAHMAN  İPEK

–    CELALETTİN         AYHAN

–    VECDET     ÖZKARDEŞ

–    HÜSEYİN   ATAKAN

 •  HÜSEYİN  ARTUT
 • TAHSİN  MERİÇ (KENDİ YAZDIĞI KİTAP)

 

 

SAİT YİLMAZ KÜTÜPHANESİNE GEREK MADDİ YARDIMDA VE GEREKSE BİZZAT KİTAP BAĞIŞINDA BULUNAN DEVRE ARKADAŞLARIMA VE DİĞER BAĞIŞÇILARA HARBİYE – KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU ADINA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

ABDURRAHMAN    İPEK

HARBİYE-74 KÜLTÜR VE DAYANIŞMA                                                                                                                                                    DERNEĞİ      BAŞKANI

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Yazılım