DUYURU NO:88 2018 YILI GENEL KURUL KARARLARI
Kasım 1, 2018
Korumalı: DUYURU NO:90 ÖĞRENCİ BİLGİLENDİRME
Aralık 17, 2018
Show all

DUYURU NO:89 BİLGİLENDİRME

Sevgili Devre Arkadaşlarım,
2019 Yılının son ayına girmiş bulunmaktayız.Önümüzdeki Yılların sağlık ve mutluluklar getirmesi dileğiyle tüm arkadaşlarıma ,saygıdeğer eşlerine ve aile yakınlarına  sonsuz sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.
   Malumlarınız üzere 2018 yılı DERNEK Seçimlerini 31 Ekim 2018 tarihinde 26 Dernek üyesi arkadaşımızın katılımıyla gerçekleştirdik.Bazı arkadaşlardan aldığım geri dönüşümlerde Dernek Yönetiminin de kimlerin görev aldıklarını bilmediklerini ve kulaktan dolma bilgiye sahip olduklarını tesbit ettim.Bu maksatla Yönetim Kurulunda görev alan arkadaşları tekrar sizlere yazma ihtiyacını duydum.
2018-2020 YILLARI DERNEK YÖNETİM KURULU
Abdurrahman     İPEK               Dernek  Başkanı
B.Hüseyin          ARTUT            Genel   Sekreter
A.Volkan            ÖZARSLAN     Muhasip
Nejat                  BİLGEN           Üye
Mehmet             ERKOL             Üye
Genel Kurul’da alınan karar gereği 2018-2019 öğretim yılında daha önce 2 (iki) olan Burs verdiğimiz öğrenci sayısını 4’e çıkardık.Bu maksatla Eylül -Ekim ve Kasım ayı Burs bedeli olarak öğrenci başına 220 TL: olmak üzere  Toplam 2640 TL.ÇYDD.Hesabına aktardık. Haziran dahil olmak üzere aylık 880 TL. ÇYDD. hesabına yatırmaya devam edeceğiz.Tabiki bu ödemelerimiz sizlerin katkılarıyla  ve desteğiyle olmaktadır. Biz Yönetim olarak sizin adınıza takipleri yapmaktayız.
Bugüne kadar Aidat yatıran arkadaşlarımızın sayısı 150 (yüz elli) olmuştur. Halbuki bu rakam geçen yıl bu zamanda 225 (iki yüz yirmibeş) idi demek ki geçen sene Aidatını yatırıp bu yıl yatırmayanlar 75 (yetmiş beş) kişidir.Bazı arkadaşlar Dernek hesabını bilmediklerini söylemektedir.Bazıları da tamamen kendi üşengeçliği olduğunu belirtmektedir.Bu eksiklik tamamen sizlerin değil biz Yönetim’deki arkadaşların sizleri tam bilgilendirmediğinden kaynaklanmaktadır.
 HADİ ARKADAŞLAR BİR KAMPANYA DÜZENLEYELİM DERNEĞE ÜYE OLSUN VEYA OLMASIN  74 CAMİASINDAKİ TÜM ARKADAŞLARI DERNEĞE AİDAT YATIRMAYA TEŞVİK EDELİM. HERKES BİRBİRİNE ULAŞSIN VE AŞAĞIDAKİ DERNEK HESABINA 120(Yüz Yirmi) TL. Yatırabilirler.
DERNEK HESAP İBAN’I
 İşbankası Seyrantepe Şb.TR84 0006 4000 0011 3510080946
Derneğimizin Üye sayısı 270 dir.Üye sayısını artırmak esas amaçlarımızdan biridir.Bu maksatla  Üye olayan arkadaşlarımızı üyelik için teşvik edelim.
Derneğimizin Resmi yayın organları YAHOO mail ve harbiye74.org Web sitesidir. Yahoo’ya üye olmadan girilememektedir.Fakat harbiye74.org Web sitesine üye olmadan tüm arkadaşlarımız ve yakınları girebilmektedir.bunun için Geogle’dan  Harbiye-74 kültür ve Dayanışma Derneği yazıldığında bu siteye ulaşılmaktadır.Sadece ÜYELERİMİZ ve DEVREMİZ bölümleri şifre korumalıdır.Şifreyi öğrenmek için yönetimdeki arkadaşlara veya şifreyi bilen arkadaşlardan yardım alınabilir.Şifreyi herhangibir  yerden yayınlamam emniyet açısından mümkün değildir.
                                                                                                          Abdurrahman  İPEK
                                                                                                           Dernek  Başkanı
NOT:Önümüzdeki günlerde daha detaylı bilgi vermek umuduyla sevgi ve selamlarımı sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Yazılım