DUYURU NO:3 WEB SİTESİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ

DUYURU NO: 2 HALİL ÖZAFŞAR’IN VEFATI
Ocak 1, 2017
DUYURU NO:4 AYLIK FENERBAHÇE TOPLANTILARI
Ocak 4, 2017
Show all

DUYURU NO:3 WEB SİTESİ İLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZ

Web sitemiz ile ilgili görüşlerinizi, iyileştirici bilgiler ve önerilerinizi hemen aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.

27 Comments

 1. Cüneyt Mumcular dedi ki:

  Sayın Başkan,
  İletişim sayfası açılmıyor.

 2. Cüneyt Mumcular dedi ki:

  Kalender Orduevi’nde her persembe ögle yemeginde anilarinizi tazelemek amaciyla Harp Okulu yemekleri (Mercimek Çorba,Elbasan Tava,Dalyan Köfte,Samsa Tatlisi) cikartilacaktir.Üyelerimizin yakinlari ve arkadaslari ile birlikte bogaz manzarasi esliginde keyifli zamanlar gecirmesini dileriz. B043

 3. Haşim Kara dedi ki:

  Başkanım …KAYBETTIKLERIMIZ. Sayfasında A.Rıza Top yok onceki sitemizde en başta kayıtlıydı…dikkatinize…

 4. Attila UYSAL dedi ki:

  Başkan face harp okulu 74 sayfasında bir resim var pera palasta çekilmişti. Bu sitede de bence kurucular olarak yayınlanması gereken bir resim.çünkü bir dernek kurulmasına o toplantıda ve o katılanların öneri ve temennileriyle karar verilmştir Nejat zaten oraya yazmış. 1987 YILINDA O ZAMANKİ ADI KULÜP74 OLAN HARBİYE74 DERNEĞİMİZİN İLK GENEL KURULUNDAKİ EŞKİYALAR

  Bir de benim adımı düzelt lütfen

 5. Attila UYSAL dedi ki:

  senin watsabına atarım ok

 6. Attila UYSAL dedi ki:

  Başkan
  1.Etkinlikler sayfasına bir sürü resim eklenmiş.Bu güne kadar olanlarını bilmem ama bundan sonrakilerinin altına tarih ve nerede ne olduğu da açıklanirsa daha faydalı olur kanaatindeyim
  2. Kaybettiğimiz arkadaşların bir çoğunda kayıp tarihi nedeni belli değil mutlaka cevabını bilen arkadaşlarımız vardır.gerekirse birer birer sosyal medyada veya yakınlarına sorularak tamamlanması da iyi olacaktır diye düşünüyorum.

 7. M.Ata Nuroğlu dedi ki:

  Uygun görülürse arkadaşlarımıza ait satılık ev,arsa,tarla,araba duyurularını yer verilmesini talep ediyorum.Ayrıca iş arayan aile dertlerimizi ile eleman arayan tanıdık şirketlerin duyurularını da sitede yer almasının uygun olacağını değerlendirmekteyim.Saygılarımla arzederim.

 8. Metin BELLER dedi ki:

  Başkan,çalışmalarınız çok güzel başarılar diliyorum.

 9. Attila Uysal dedi ki:

  Bilgilerimi istemiştin
  E.Per.Alb.
  Bucak 1952
  30/08/1998

  15 EKİM 1999 İstekle emeklilik
  P.Ok.Mrk.Şb.Md. Tuzla
  Mine Remziye
  Murat -İlknur
  İst.Mah.Hayat.Sit Tuzla /İstanbul

 10. Sami ŞAHBAZ dedi ki:

  Sayın Başkanın yayınlamış olduğu kutlama Tlf.umda yanlışlık var kayıtlarda düzeltilmesini arzederim. 0532 333 51 76

 11. Yorumları okuyorum

 12. ibrahim İDİL dedi ki:

  apo,
  arkadaşların telefonlarını devre sitesinde görebilirsin tek tek uğraşma demiştin ama ben bir tane bile telefon kaydı göremedim.
  selam ve sevgiler

  • %90 arkadaşın Telefon numaraları herkesin kendi sayfasında yüklü .Sitenin DEVREMİZ bölümüne girip şifreyi yazdıktan sonra sınıflara göre liste çıkacak telefonunu aradığın arkadaş hangi sınıftan ise o bölümden bulabilirsin.Selamlar

 13. Sami ŞAHBAZ dedi ki:

  Sayın Başkanım Bu zamana kadarki başarılı çalışmalarınızdan dolayı şükranlarımı sunarım,çoğunluk sağlanamadığından seçimlerin haftaya ertelendiğini yapılacak seçimlerde de başari ile çıkacağınıza kalben inanıyorum.H.O daki A.K.nımız sinama salonunda yaptığı öz bir eleştiride”Tenkit tatbikatın hasadıdır”demişti senide bugün biraz hasatlamışlar idarecilik zor zenaattir.Sevgi ile kal

  • Genel Kurul sonuçlandı evet biraz beni üzdüler ama arkadaşlarımızın çoğunluğu devam etmem konusunda hem fikir oldukları için eskisi gibi kaldığım yerden devam ediyorum.

 14. Deniz ÖZTUNALI dedi ki:

  Çorluda olduğumdan ve bu zamana kadar etkinliklere katılamadığımdan üye olmamıştım.Çorlu grubu olarak yeni üye olduk.Bu zamana kadar izlediğime göre diğer başkanlar gibi Abdurrahman başkan da derneğe büyük katkıları olmuş….Tüm arkadaşlara sevgi ve saygılarımı sunar sağlıklı mutlu günler dilerim.

 15. Yüksel Koçkar dedi ki:

  Sevgili Arkadaşlar;
  Başkanımız Abdurrahman İPEK, devremizin “74 YÖNETİM DUYURULAR” WhatsApp gurubunda 13 Şubat 2022 günü “Kitap ve makaleleri yayınlanan arkadaşlarımız kitaplarına ulaşmak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla toplu bir şekilde eserlerini bir arada sizlere sunuyorum.” şeklinde bir duyuru paylaştı.
  Son derece yerinde bir girişim, kutluyorum.
  Ancak kişisel görüşüme göre, böylesi önemli bir duyuru GURUP yazışmaları içinde gerilere düşecek ve ulaşılması güç hale gelecek, unutulacak.
  Böyle bir olumsuz durumu önlemek, daha derli toplu hale getirmek ve ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla, aynı duyuruyu bir WEB SAYFASI şeklinde bu siteye eklemeyi öneriyorum.
  Bu şekildeki bir uygulama, ileriki zaman diliminde yeni yayınları çıkacak arkadaşlarımızın eserlerini listeye eklemeyi de kolaylaştıracaktır diye düşünüyorum.
  Benzer bir WEB SAYFASI uygulamasını diğer sanat dallarında (fotoğraf, yağlıboya/suluboya resim, müzik v.b.) eser veren/verecek arkadaşlarımız için de düşünebiliriz.
  Selamlar ve sevgiler . . . . .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Yazılım